Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

PDFДрукe-mail

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання – явище переважно неформальне, і від цього ще більш привабливе і привертаючий до себе засіб самовираження.тату, татуаж, татуаж брів, татуаж губ, татуювання
Татуювання – одна із самих старих художніх форм всіх народів, яке бере свої початки ще в процесі печерного живопису. Історія татуювання нараховує не менше 6000 років. Вона слугує не тільки прикрасою, але і знаком племені, роду, тотему, вказувало соціальну належність її власника, і крім цього наділялось певною магічною силою.

Тату було нерозлучним супутником людини у всі часи, на всіх континентах, практично у всіх народів, у різних культурах і релігіях.
Сучасне суспільство до теперішнього часу, ще інколи боїться такого мистецтва, як татуювання, через велику кількість причин, перед усім, цей страх лежить в загальнолюдській традиції боятися невідомого і незвичайного, а також через помилкове ототожнення татуювань із кримінальним світом.

Татуювання – це, перед усім, відображення внутрішнього світу її власника, це малюнок, майстерно нанесений на шкіру із допомогою голки із фарбою, через досить болісний обряд, який став невідємною частиною тіла і особистості. Для багатьох людй татуювання це пошук нових відчуттів, які міняють їхнє життя.

Татуювання – це дуже серйозний крок, і кожен бажаючий стати володарем татуювання, повинен обов’язково добре подумати і вирішити для себе, потібне йому татуювання чи ні, тому що татуювання – це не модний ярлик і не тільки спосіб виділитись із натовпу, але і річ, яка допомагає людині підкреслити своя унікальність і яка залишається із людиною на все життя.

Татуювання – також допомагають приховати недоліки шкіри: пігментні плями, шрами від опіків, операцій (видалення апендициту, кесарево і т.д.)

Із майстрами салону краси Savanna Spa Club, Татуаж – це першокласна можливість для кожної представниці прекрасної статі, виглядати так, начебто її завжди супроводжує особистий візажист, який вчасно поправляє недоліки макіяжу. В наш час потрібно бути доглянутою і охайною незалежно від часу доби. Але ж так не хочеться постійно хвилюватися за помаду яка стерлась, або нерівно намальова «стрілка» на повіках. Тепер немає жодної необхідності носити із собою тяжку косметичку, адже вправні руки майстра можуть легко нанести на лице незвичайної краси перманентний макіяж, який буде триматися не пару годин, а не менше двох років.

Татуаж важко назвати новинкою – татуювання (уведення під шкіру спеціальних пігментів різних кольорів) виконувались із давніх часів, але в них є суттєвий недолік. Але, нажаль тату практично неможливо вивести без сліду, обов’язково залишаться шрами, нехай навіть і мало помітні.
Сучасні технології дозволяють створити мінеральні пігменти, які із часом перероблюються клітинами шкіри, але разом із тим не спричиняють негативного впливу. До того ж не зважаючи на те що малюнок наноситься із допомогою спеціальної стерильної голки, а не кісточки, шкіра проколюється не глибше 1мм.

Перманентний макіяж

Перманентний макіяж – це процедура яка допомагає скорегувати і підкреслити природню красу жінки, але також виправити вроджені дефекти шкіри або наслідки травм.
Перманентний макіяж в Івано-Франківську – це чудова допомога тим дамам, які страждають від алергії на декоративну косметику. Саме цікаве, що із таким макіяжем не страшна будь яка погода, літня спека, купання в морі або басейні, а також відвідування сауни – всі лінії залишаються стійкими, вони прекрасно зберігаються і дійсно прикрашають жінку.

Зверніть увагу: перманентний макіяж повинен наноситись виключно стерильними, одноразовими інструментами, щоб запобігти занесенню інфекції. Не варто переживати, в салоні краси Savanna, Ви не відчуєте жодного дискомфорту, тому що ті ділянки шкіри із якими майстер буде працювати, знеболюються.

Брови татуаж

Деякі жінки при нанесенні макіяжу дуже мало уваги приділяють бровам, але ж вони грають величезну роль в корекції овалу лиця. Мало того, із їх допомогою можна придати обличчя певного виразу: вони забезпечують «наївний» погляд, або навпаки, суворий. В будь-якому випадку, забувати про брови не варто. В наш час достатньо зробити татуаж брів, щоб завжди виглядати елегантно. Існує дві техніки нанесення перманентного  макіяжу: «м’яке розтушування» и «волосинка до волосинки». Останній варіант чудово відходить тим у кого брови рідкі або взагалі відсутні в силу певних причин. Незалежно від того, яка техніка буде використовуватись, природній вигляд брів буде забезпечений.

Губи татуаж

Перманентний макіяж губ дозволяє забути про те, що таке губна помада. Ця не складна професіоналам процедура забезпечить жіночим губам особливу чуттєвість і красу в любий час доби. Із допомогою татуажу можна збільшити губи або виконати корекцію їх форми, що дуже   актуально при наявності шрамів. Представниця прекрасної половини людства може вибрати як яскравий, соковитий відтінок, так і натуральний колір губ – із віком вини зазвичай втрачають яскравість, тому перманентний макіяж є першокласним виходом із положення, на відміну від декоративної косметики. Він не розтікається, не стирається і не з’їдається разом із їжею, він завжди дозволяє жінці виглядати прекрасно.

Повіки (очі) татуаж

Окрема увага варто приділити перманентному макіяжу повік. Будь-якій жінці хочеться мати красивий розріз очей, але не кожна має такий подарунок від природи. Сучасні технології дозволяють не стомлюючи себе щоденним нанесенням контуру на повіки, для корекції контуру очей. Татуаж очей виконується дивовижно тонкими і рівними лініями – самостійно нанести  такі олівцем практично неможливо.

Отримати відповіді на всі питання які Вас цікавлять, а також ознакомитись із повним переліком процедур та послуг,  Ви можите відвідавши салон краси Savanna, або за телефоном скориставшись інформацією із розділу "контакти".

 

ТАТУ, ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ, БОДІ АРТ

Перелік послуг

Боді-арт

 Весільний  від 250 грн.
 Дитячий  150 грн.
 Інкрустація камінням SWAROVSKI, перлами, бісером, кристалами, 1шт  2 грн.

Біотатуаж

 Малюнки (біотатуаж) хною ігліттерними пудрами під шаблон  від 150 грн.

Перманентний макіяж, тату

 Татуаж губ (контур + розтушовка)   1500 грн.
 Татуаж контуру губ   1200 грн.
 Татуаж повік   1200 грн.
 Татуаж брів (класичний)   1200 грн.
 Татуаж брві волосковий (6D)   1500 грн.
 Корекція татуажу повік   650 грн.
 Корекція татуажу брів   650 грн.
 Тату    від 300 грн.

Ціни на татуювання залежать від багатьох факторів. Зокрема, розмір тату, кількість дрібних елементів і як наслідок, кількість часу який майстру буде необхідний, аби виконати Вам бажану роботу.

Майстер тату - досвідчений спеціаліст (досвід роботи більше 12 років). Працює виключно якісною, американською продукцією. Все стерильно та безпечно для Вашого здоров`я. Всі голки та інші одноразові засоби розпаковуються у клієнта на очах.

Ми гарантуємо Вам якість послуги та безпеку Вашому здоров`ю!

Записуйтесь прямо зараз!

Салон краси SAVANNA - записуємо та обслуговуємо клієнтів кожного дня і в Неділю!

салон краси - натисніть щоб записатися

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...