Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

PDFДрукe-mail

Види зачісок або все про зачіски в салоні краси Savanna

Стрижка

Перший перукар людства куском каменя, відсікав спутані пасма своїм спів племінникам. Із того часу людство винайшло колесо, комп’ютер і багато інших корисних речей.

За тисячоліття зміст зачіски – зміна довжини волосся із допомогою ріжучих предметів, залишилось незмінним. Змінюючись вік від віку, зачіски і стрижки слугували показником соціального статусу власників. Від «дредів» африканського вожака до висвітлених перук Європейців – зачіски робили людину благороднішою та надавали її власникам більшої значущості.

Що ж зараз в наш час визначає якість стрижки та зачіски? Всі стильні зачіски, чи то класична стрижка, модельна або ж креативна стрижка, створена майстром ексклюзивно до Вашого іміджу поділяються на два типи:

1. Контрастна стрижка (має різкий перехід в довжині волосся)

2. Не контрастна (має плавний перехід в довжині волосся)

При створення будь-якої зачіски, спочатку створюється форма. Створення форми подібне швидкому олівцю накидок художника. Там де йде суцільний потік відвідувачів і майстри «обробляють голову» за пів години, на приданні первинної форми, стрижка і закінчується. Виконуючи ж стрижку якісно, майстер виконує філігранну – «волосинку до волосинки» - доводку стрижки.

В залежності від конкретного фасону застосовуються наступні операції:

Зведення волосся на «нівець» - плавна зміна довжини волосся від самих довгих на центральних ділянках до самих коротких в районі скронь та шиї.

Тушування – також плавний перехід в довжині волосся, але більш детально виконаний і на більш коротких волоссі, чим в попередній операції.

Філірування – створення гармонійного співвідношення між довгим і коротким волоссям в межах одного пасма, або на окремих ділянках.

Окантовка – придання різкої лінії, що обмежує край росту волосся по всій голові, або на окремих її ділянках.

Стрижка на «пальцях» - зменшення довжини волосся на пальцями по всьому волосяному покритті.

Гардіювання – ступінчаста стрижка волосся, що виконується «тупим зрізом», пасма при цьому стрижуться під певним кутом.

Димчастий перехід – досягається ретельним тушуванням волосся від шиї до потилиці. Виключно тонка робота із майстерною лінією перехову волосся.

Шліфовка – це завершальна операція стрижки, при якій видаляються дрібні, волосинки що стирчать.

В результаті цих маніпуляцій і досягається певний фасон зачіски. Але це тільки технічні ази, справжня робота спеціаліста – створення неповторного зовнішнього вигляду. І в цьому значенні технологія стрижки індивідуальна у кожного майстра.

В перукарській залі, салону краси Savanna Spa Club, Вам допоможуть підібрати зачіску, яка не лише підкреслить Вашу індивідуальність, але і ідеально підійде до Вашої моделі життя.

Зачіска жіноча креативна. Креативна зачіска в перекладі із англійської звучить, як «творча». Тому креативна стрижка, або фарбування не обходиться без творчого погляду майстра, без його фантазії. Для створення креативної зачіски майстер враховує всі параметри, щоб зачіска вийшла оригінальною і не схожою на інше: довжину волосся, їх структуру, овал обличчя, імідж клієнта і багато іншого. В цьому випадку майстер може звернутися до багатошарової зачіски, кольоровими ефектами та іншими методами перукарського мистецтва.

Правильно вибрана стрижка і зачіска можуть творити чудо: приховати недоліки зовнішності, форми голови, обличчя, підкреслити переваги людини.

Всі обличчя умовно може розділити на п’ять типів: овальні, трикутні, квадратні, прямокутні, круглі.

Які зачіски рекомендують для кожного типу обличчя?

Овальне обличчя вважається ідеальним. Такому обличчю підходить будь-які стрижки і зачіски із проділами, чубчиками і без них, симетричні та асиметричні і т.д. Тому всі інші типи обличчя необхідно приблизити із допомогою зачіски до овалу.

Трикутний тип обличчя характеризується широкими скронями і вузьким підборіддям. Рекомендується широку частину зачіски робити по лінії середини вуха, або мочок вух. Потрібна довгий, прямий, або косий чубчик до брів, локони на маківці, начіс. Не рекомендується короткий чубчик і гладко зачесане бокове волосся – це різко підкреслює скроні.

Трикутний тип обличчя характеризується широкими скронями і вузьким підборіддям. Рекомендується широку частину зачіски робити по лінії середини вуха, або мочок вух. Потрібна довгий, прямий, або косий чубчик до брів, локони на маківці, начіс. Не рекомендується короткий чубчик і гладко зачесане бокове волосся – це різко підкреслює скроні.
Власники квадратного типу обличчя, мають яскраво виражену нижню щелепу і великий лоб. Такому обличчя рекомендується несиметричні зачіски із вільними контурами, косий проділ, вуха напівзакриті. Можна використовувати начісування на потилицю і бокових частинах голови. Не рекомендується довга, густий чубчик, так як вона буде підкреслювати тяжкість підборки, як і симетрична зачіска, або зачісування волосся від обличчя.

Обличчя прямокутного типу, характеризується високим лобом і довгим підборіддям. Рекомендується густий чубчик до брів, пряма або асиметрична, вуха закриті, волосся яке завивається навколо обличчя.  Не рекомендуються зачіски із довгим прямим волоссям із вертикальними лініями, які можуть значно подовжити обличчя.

Круглий тип обличчя характеризуються широкими вилицями. Рекомендуються образ зачіски, яка розширюється від вух вверх, косий чубчик, косий проділ, асиметрична зачіска. Не рекомендується зачіска із круглим силуетом, який повторюватиме форму обличчя, і гладко зачісані від обличчя волосся, прямий проділ.
Можуть бути інші особливості: довгий ніс, або маленький ніс, вушка які стирчать в сторони, коротка, або довга шия, плоска потилиця, залисини і так далі.  Ці та інші дефекти також можна усунути із допомогою зачіски.Людині із довгим носом рекомендується робити пишний чубчик, пишну об’ємну зачіску, використовувати начісування волосся, або збирання у «хвостик». Не рекомендується гладко вкладають волосся.Якщо у Вас дуже маленький ніс, рекомендується використовувати в зачісці маленькі завивки, кудрі, не бажано використовувати чубчик і крупні кучері.

Для тих у кого довга шия, тим рекомендується зачіска із волоссям, які будуть закривати шию.
Якщо шия коротка, рекомендуюься короткі зачіски із відкритою шиєю; кантування виконується мисом (трикутником).
Якщо, вушка стирчать в сторони, їх потрібно закрити волоссям до середини вуха. Вуха не повинні виступати за контур зачіски, якщо їх не можна повністю закрити.
Якщо форма голови приплюснута, а потилиця пласка – такий дефект маскує високий і пишною зачіскою, начісуванням. Можна використовувати шиньйон, накладні пасма. Для пишності волосся роблять також хімічну завивку.

Залисини на скронях, або  лисина в області маківки, можна замаскувати довгими пасмами волосся із межуючи зон. Волосся із потиличних зон, 2-3 пасма, простригти, накласти на пасма тімя і скронь. На потилиці довжина волосся зменшується до шиї. Чубчик може бути обємним, і для її фіксації можна використовувати гель, або желе.

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...