Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Масаж

Ціни на масаж в салоні краси Savanna

Із давніх часів у Греції і Римі широко використовувався масаж, як частина култу тіла. В прадавньому Китаї і на Тібеті масаж використовувався в лікувальних цілях. Ще в  XI столітті Авіцена сказав: «масаж буває сильним, який укріплює тіло, слабким, в результаті якого тіло розмякшується, тривалим, від нього людина худає, і помірним, від якого тіло процвітає». Різними методами масажу можна впливати на всі органи людини.
Медовий масаж – це метод, який прийшов до нас із прадавнього Тібету. Цей вид масажу поєднання рефлексотерапії та лікувальних аплікацій. Він заснований на поєднанні лікувальної дії біологічних компонентів, які містить мед. Мед, коли віддає біологічно активні сполуки, адсорбує токсини і сприяє швидкому виведенню їх із організму.
Покращення кровообігу в глибоких шарах шкіри і мязах, сприяє покращенню живлення внутрішніх органів і тканин.
Цей масаж є прекрасним засобом для підтримки гарної форми в умовах всіляких перенавантажень і стресів, фантастично знімає втому, і наповнює легкістю і свіжістю, даруючи не земні відчуття. Шкіра після застосування медового масажу стає шовковистою, пружною і розгладжуються підшкірні ущільнення, покращується загальний стан організму. При застудах, кашлі, радикуліті медовий масаж не тільки дуже ефективний, але й незмінний. Крім цього, цей вид масажу успішно використовується в рамках проведення антицелюлітних програм.

Релакс масаж

Як говорив один звідомий старий – «життя наше – суцільний стрес». В наше складне століття, багато із нас перебувають, якщо в не затяжній депресії, то на межі нервового зриву, що може привести до розвитку таких психічних хворіб та розладів, як гіпертонічна хвороба, інфаркт міокарда, язва та багато інших, котрі починаються після перенавантаження психіки. В цьому випадку на допомогу приходить масаж. Ціль релаксаційного масажу – зняти стрес!
Техніка цього масажу будується на взаємодії із головним мозком, органом психіки і мязами, які забезпечують виконання нами всіх рухів. Як відомо, якщо мязи розслаблені, то і наш мозок може розслабитись. Чим більше розслабленя мязів, тим менше імпульсів поступає від них в головний мозок. А коли мозок отримує менше збуджуючих сигналів із переферіх тіла, він починає заспокоюватись. Релаксаційний масаж допомагає повністю розслабити мязи тіла і клітини мозку, а це означає що ви переноситесь в стан загального заспокоєння.
Доброзичливість і увага зі сторони масажиста салону краси Savanna - позитивно впливають на пацієнта і заспокоюються його.
Сеанс загального релакс- масажу це прекрасна оздоровча процедура, яку ви можите відвідати в м.Івано-Франківськ, звернувшись в салон краси Savanna, яка швидко знімає втому, відновлюючи працездатність, яка попереджує перевтому, забезпечує хороший настрій перед важкою роботою.
Але щоб розвинути і укріпити результат, який досягнуто, потрібно провести курс масажів, який складається із 10-15 процедур.

Класичний масаж

Класичний масаж, його ще називають швецьким – це масаж всієї поверхні тіла (загальний масаж), або окремих його частин (локальний масаж), який сприяє розслабленню, або навпаки, тонізує організм. При його виконанні використовують наступні параметри: прогладжування, розтирання, розминання, вібрацію, які виконуються в певній послідовності і викликають різноманітні зміни в нервовій, м’язовій і серцево-судинній системі.

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...