Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

PDFДрукe-mail

Студія SPA & WELLNESS

SPA салон краси Savanna

Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду за волоссям, обличчям і тілом.

В нашому салоні краси, для Вас працюють провідні фахівці, які виконують процедури на професійному обладнанні з використанням професійних косметичних ліній від провідних виробників галузі.

Spa салон краси Savanna – місце, де ви зможите розслабитись і відчути повну гармонію душі і тіла.

«SAVANNA» пропонує Вашій увазі широкий спектр комплексних і збалансованих програм, спрямованих на вирішення естетичних завдань, загальне оздоровлення та розслаблення організму.

СПА салон «Саванна» - класичні та ексклюзивні види масажу. Першокласні масажисти нашого салону, виконають будь-який вид традиційного та ексклюзивного масажу: масаж руками, масаж гарячими і холодним камінням, масаж трав’яними мішечками та ще масу різноманітних напрямів і технік, допоможуть досягти гармонії душі і тіла, оздоровити організм і провести корекцію фігури.   

 Наші масажисти володіють різними техніками масажу.

Ціни на масаж в салоні краси

 

Відвідайте масажний кабінет салону краси Savanna Spa Club і Ви зрозумієте, навіть відчуєте вислів «Як новонароджена».

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...