Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Пілінги в салоні краси Savanna.

Пілінги - косметолог - салон краси

Пілінги

Салон краси Savanna пропонуємо великий перелік різноманітних пілінгів із використанням косметики Luxury та VIP класу.

Активний пілінг – дія цього лікувального пілінгу призводить до видалення верхнього шару шкіри і загоєнню вугрів. Рекомендується до використання при вугровій хворобі - вульгарному (звичайному) і гормональному акне, які характеризуються великою кількістю запалених вугрів, і скупченням підшкірного жиру. Активний пілінг містить активні кислоти, які сприяють загоєнню і запобігання запалення шкіри, надають шкірі ніжніший і гладкий вигляд і прискорюють процес оновлення шкірних клітин.

Пілінг з гранулами бамбука - цей пілінг відрізняється високим вмістом бамбукових кислот і шматочків бамбука, подрібнених до стану дуже дрібного порошку. Кислоти й порошок благотворно впливають на здоров'я шкіри і її зовнішній вигляд завдяки наступним діям:
-звужують розширені пори;
-усувають надмірне виділення жиру;
-відшелушують і регенерують верхні шари шкіри, освітлюють плями. Які появилися  в результаті акне і дрібні рубці;
-прискорюють процес відновлення шкіри, в результаті якого активно виділяється колаген, -сприяє ущільненню і поліпшенню консистенції шкірного покриву;
-запобігають посилену пігментацію, що спричинюється висипом;
-надають шкірі блиск і свіжий вигляд.

Поверхневий пілінг вихідного дня (Skin Tech) – шкірна стимуляція без видимого лущення

Опис:
Розчин EasyPhytic (сильна шкірна стимуляція) оснований на поєднанні молочних кислот з контрольованим частковим вмістом гліколевої і мигдальної кислоти. Фітинова кислота – сильний антиоксидант. Позитивний вплив гліколевої кислоти на шкіру доведено морфологічно. Вона стимулює продукцію колагену і гальмує синтез меланіну.
Багато пацієнтів, яким показаний серединний або глибокий пілінг, готові пожертвувати більш вираженим ефектом і віддати перевагу поверхневому тільки тому, що він не вимагає ніякого реабілітаційного періоду.
Лікувальні показання до фруктових пілінгів сфокусовані в основному на пацієнтах молодого віку, чия шкіра має достатній відновний потенціал.
Основні показання до поверхневого пілінгу:
-вугровий висип;
-проблемна жирна шкіра;
-жирна себорея;
-гіперпігментація;
-кератоз;
-профілактика старіння шкіри;
-вікові косметичні дефекти, які можна визначити як легкі.
Досвід показує, що середні й виражені вікові зміни шкіри, які бувають у пацієнтів старше 40 років, не піддаються поверхневому пілінгу, і це можна вважати його основним недоліком.

Особливості:
-не вимагає нейтралізації;
-безпосередньо після процедури може з'являтися тільки незначна еритема (легке почервоніння), яка проходить протягом декількох годин.
Курс лікування складається з 6-8-10 процедур з інтервалом 1 раз в тиждень.

Депігментуючий пілінг Cimel (Іспанія)
Головний активний компонент пілінгу CIMEL - ретинол. Ретинол, не ушкоджуючи шкіру, нормалізує процеси кератинізації, відновлює позаклітинні структури дерми, має виражену відбілюючу дію. Гістологічні дослідження показали, що стимулюючий вплив ретинолу та його похідних на клітинні структури шкіри зберігається ще протягом 4 місяців після останнього нанесення ретиноїдів. Так як активним компонентом пілінгу є ретинол, а неретиноєва кислота, пілінг  можна робити пацієнтам і з чутливою шкірою. Необхідно так само відзначити, що до складу пілінгу входить коєва кислота, яка сприяє відбілюванню шкіри.

 

Показання до застосування:
- в'яла шкіра;
- гіперпігментація.

 

Переваги:
- атравматичний;
- короткий період реабілітації, що не вимагає припинення соціальної активності;
- висока безпека;
- виражена стимулююча дія.

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...