Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Студія краси та естетики

PDFДрукe-mail

Косметологія

Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога і хочете відчути реальні результати, то Салон краси SAVANNA, запрошує Вас відвідати наш косметологічний кабінет.

В арсеналі косметологів нашого салону краси широкий спектр різноманітних сучасних косметологічних послуг. Для нас компромісів щодо якості не існує, тому ми працюємо з косметологічними засобами виключно класу «люкс».

Тут є місце тільки відповідальному індивідуальному підходу з застосуванням висококласних та найефективніших новинок: від кремів і лосьйонів ведучих торгових марок, до сучасних процедур біоревіталізації, мезотерапії і пресо терапії.

Всім відвідувачам нашого салону краси приділяється увага кваліфікованих спеціалістів з величезним досвідом роботи, які пройшли спеціальне навчання, мають відповідні сертифікати та дипломи, регулярно вдосконалюють свої навики і впроваджують сучасні технології в сфері косметологічних послуг.

Варто відмітити, що на сьогоднішній день спектр найновіших засобів і методик достатньо великий і зорієнтуватися у виборі необхідних компонентів може тільки професійний косметолог.

Будьте впевнені, що в салоні краси Savanna, Вам нададуть кваліфіковану допомогу і відповіді на всі питання, що вас цікавлять.

І пам’ятайте, що в сучасному світі, піклування про красу і здоров’я це не просто данина моді, а й запорука душевного та фізичного благополуччя. А для багатьох – шлях до особистого щастя та ділових успіхів!

Якщо Ваше бажання – це хороша форма і красиве тіло, без прикрих недоліків, збереження краси і молодості, то, звернувшись до сучасної косметології і допомоги досвідчених спеціалістів, всього цього можна досягнути, звернувшись до наших спеціалістів.

Щоб зробити це грамотно і швидко, Spa Club Savanna (Салон Краси Саванна), пропонує Вам професійні комплексні рішення по догляду за обличчям і тілом.

Із цінами на Послуги та процедури в нашому салоні краси можна ознайомитись натиснувши "ознайомитись із переліком послуг та цінами на косметологічні процедури".

Втрачайте роки із салоном краси Savanna. Ми пропонуємо Вашій увазі ін`єкційні процедури омолодження:

Всі процедури 100% ефективні. Результат Ви отримуєте відразу після першої процедури!

Суттєве розгладження зморшок вже після першої процедури!

МЕЗОТЕРАПІЯ обличчя, мезотерапія тіла, ліполітики (для спалювання небажаних жирових прошарків у проблемних зонах).

 

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...