Територія краси і комфорту...

(066) 677 44 47

Відгуки:

фото клієнтки Саванна

 

 

 

 

 

Наталя

В салон краси Savannа ходжу вже давно і регулярно на манікюр. Спочатку ходила до Іванки, тепер ходжу до Машеньки, величезна подяка і респект їй. Вона реально професіонал, робить все якісно, недолік в тому що потрібно за день-два записуватись, але за то в результаті завжди отримую саме те що хочу.

 

фото клієнтки салону краси Savanna

Татьяна Юрієвна:

В салон потрапила по рекомендації подруги. Було дуже цікаво подивится чиме же все таки він їй так сподобався. Записалася до косметолога Юлі. І зрозуміла, що салон дійсно саме те на що я чекала і чого у Франківську ще не було! Залишилася задоволена. Дуже дякую за сервіс при таких приємних цінах!

 

салон краси - фото клієнтки

 

 

 

 

 

Наталья

Делала узи-чистку у Оксаны, все очень понравилось. Еще она дала рекомендации по уходу за лицом. Рекомендую салон красоты Savanna

 

клієнт салону краси саванна

 

 

 

 

 

Валентина Йосипівна

Дійсно чудовий салон, уважний і доброзичливий персонал. Відношення до роботи дуже відповідальне і серйозне. Дякую Вам. Я завжди вихожу від Вас задоволеною і молодшою!

салон краси - кнопка для переходу на сторінку із усіма відгуками

 

Партнери:

Партнери салону краси SAVANNA:

логотипи партнерів салону краси SAVANNA

Нарощення вій класика та об'єм

PDFДрукe-mail

Нарощення вій

нарощення вій в салоні краси - класичним та об'ємним методом нарощення

Нарощення вій – процедура яка допоможе Вам зробити Ваш погляд ще привабливішим та зачаровуючим!

 

В салоні краси SAVANNA Spa Club працюють сертифіковані майстри, переможці багатьох конкурсів. Матеріали, що використовуються при нарощуванні вій, виключно преміум класу!

 

Ми врахуємо всі Ваші побажання та особливості і підберемо для Вас найоптимальніший ефект нарощення!

НАРОЩЕННЯ ВІЙ ЦІНА

 Нарощуваня вій (класика)  300 грн.
 Нарощуваня вій (об`єм 2D)  380 грн.
 Нарощуваня вій (об`єм 3D)  400 грн.
 Нарощуваня вій (об`єм 4D+)  450 грн.
 Корекція вій класика (2 / 3 тижні)  180/240 грн.
 Корекція вій об'ємне (2 / 3 тижні)  240/300 грн.
 Біо-завивка вій  250 грн.
Зняття нарощених вій (якщо нарощували не в нас)  50-80 грн.
 Зняття нарощених вій (якщо нарощували у нас)  безкоштовно

записатися в салон краси

Яке нарощення вій не шкідливе а яке шкідливе?

Нарощення вій умовно розділяють на два види:

1. Класичне нарощення вій - коли до однієї Вашої власної війки клеїться одна штучна війка.

2.  Об`ємне нарощення вій - коли до однієї Вашої війки клеється пучок із штучних вій. Пучок може бути із двох війок - 2D, пучок із трьох війок - 3D і так до 7Д.

Нарощення вій не шкідливе при тій умові що довжина нарощених вій не перевищує довжину власних більше ніж на 1/2. І сукупна вага нарощених вій повинна бути мінімальною, щоб Ваші власні війки не ствомлювалися. Для цього потрібно правильно підбирати загин, вагу та довжину вій що нарощуються. Це підбирається індивідуально кожній клієнтці. В Івано-Франківську в салоні краси Savanna Spa Club працюють дипломовані майстри, які правильно підбируть Вам війки та ефект нарощення із врахуванням всіх ньюансів, таким чином що нарощення буде для Вас позитивним досвідом і процедурою яка подарує Вам масу задоволення.

Сьогодні нарощення вій розповсюджене в багатьох країнах, та з кожним роком стає все більш популярним і в Україні. Завдяки зручності та ефективності самої процедури. Кількість бажаючих відвідати нарощення вій в Івано-франківську також стрімко збільшується.

Нарощення вій - це шкідливо?

Насамперед,  потрібно розуміти що нарощення вій буває дуже різним. І дуже важливо вибрати правильного майстра, який дійсно розуміється в цій справі і любить свою професію та клієнтів. Якщо Ви постійно нарощуєте вії, обов`язково потрбіно робити переври, щоб Ваші власні війки відпочивали. Процедура не має вікових обмежень і Ви можете відвідувати її всією жіночою частиною родини!
 

Скільки носяться нарощені вії, або як часто потрібно робити корекцію вій?

Корекція вій - процедура часткового нарощення. За 2-4 тижні Ваші власні війки частково оновлються та відростають, як наслідок, деякі із нарощених війок випадають. Це процес не минучий. Але клієнти що нарощують вії в салоні карси Savanna носять нарощені вії надзвичайно довго при мінімальних втратах. Приходять на корекцію не частіше ніж раз на 2-4 тижні. Є такі клієнтки, які приходять 1 раз на місяць і носять нарощені вії цілий місяць просто ідеально! Чим ми пишаємося!

Процедура нарощення вій, відбувається в  салоні карси Savanna,  де ви зможете, релаксуючи, отримати задоволення, гарний настрій та неповторий погляд. Наші майстри допоможуть підібрати Вам оптимальну довжину, загин вій та ефект нарощення. Ви гарантовано залишитесь задоволеними!

Телефонуйте та записуйтесь на процедуру прямо зараз!

Більше статей

Студія краси та естетики

Студія краси та естетики

Косметологія Якщо вам не байдужі питання краси і здоров’я, а також цікавить косметологія в Івано-Франківську, якщо Ви давно шукаєте професійного косметолога...
Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Тату, татуаж і тимчасові татуювання

Татуювання, тимчасове тату, татуаж, давно вже очевидно, стало мистецтвом, мистецтвом дуже педантичне, яке вимагає уважності, концентрації і посидючості.
Татуювання –...
Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS

Студія SPA & WELLNESS SPA салон краси Savanna Спа салон краси Саванна, пропонує відвідувачам спробувати різноманітні класичні та ексклюзивні програми по догляду...
Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія

Візаж & Макіяж Студія Візаж в салоні краси Savanna - це мистецтво застосування косметики. Це тонка...
Студія нігтьової естетики

Студія нігтьової естетики

Манікюр та педикюр в Івано-Франківську В салоні краси є кабінет естетичного нігтьового сервісу та кабінет спеціаліста - падолога (спеціаліста що вирішує проблеми із ногами: лікування мозолів,...